Přijímáme objednávky dortů na přání:
mail: korenska.pavla@seznam.cz
tel.: +420 774 581 894

Cukrárna Pirát

O nás

Slovo zakladatelky, majitelky, šéfové, vrchní cukrářky, baristky, servírky, …

Jmenuji se Pavla Kořenská, jsem maminka dvou malých dcer, kvůli kterým jsem vůbec začala s pečením dortů. Nejprve jsem pekla dorty, zákusky a cukroví jen pro rodinu – byl to pro mě relax, odpočinek a útěk od všedních povinností. Za nějaký čas se to, že peču, rozneslo mezi kamarády, známé, jejich známé, … a já začala péct čím dál tím více a stále jsem se zdokonalovala. Zanedlouho jsem to brala vážněji než jen okrajový koníček.

Mám úžasnou rodinu, která mě podporuje a moc mi pomáhá. Vše si peču, zdobím a vyrábím sama s pomocí mého manžela, který se stal mou motivací a hlavním motorem, co mě žene stále kupředu.

Co můžeme nabídnout

Na Vaše přání vyrobíme dort podle Vašich představ a chutí. Dále můžeme nabídnout mini zákusky, koláče, koláčky, vánoční a velikonoční cukroví a jiné sladké dobroty. Vše je pečené pouze z kvalitních a čerstvých surovin. Do naší nabídky jsme zařadili i slané výrobky, jako jsou slané dorty, chlebíčky, jednohubky, slané záviny a koláče.

Bezlepkové pečivo

Mnoho zákazníků se ptá na bezlepkové výrobky. Pročetla jsem spousty internetových diskuzí, setkala se přímo s nemocnými, kteří musí dodržovat bezlepkovou dietu, a  následně jsem se rozhodla bezlepkové pečivo zařadit do své nabídky. V případě zájmu nebo dotazu mě prosím kontaktujte.